Svatební focení pro mě znamená focení příprav nevěsty, ženicha od samého rána, kdy se i seznámím s  blízkou rodinou. Fotím momentky, které jsou nakonec stejně důležité jako první polibek či předání prstýnků. Je to čas, kdy si na mě může okolí zvyknout. Zároveň vznikají neskutečně silné fotky plné emocí a napětí. 
V ten moment začínám fotit celý příběh. Neorganizuji strojené fotografie. Umím zapadnout mezi lidi a zachytit tak všechny kouzelné okamžiky, které se kolem vás v tento den dějí.
Myslím si, že v období těhotenství je žena nejkrásnější. Necití to tak, ale je. 
Moc dobře vím, jak jsou poslední dny v těhotenství únavné a všechno bolí. Díky vaší síle, klidu a vnitřní vyrovnanosti však vznikaji velice krásné portréty.
Potréty fotím buď v ateliéru nebo v přilehlém okolí. Žádné dlouhé procházky a hlavně vše přizpůsobuji aktuálnímu stavu maminky.
Po focení posílám e-mailem náhledy, z kterých si můžete v klidu vybrat fotografie a ty vám po pečlivé retuši pošlu v tiskové kvalitě.
Sama mám doma tři neřízené střely, proto vím, že s dětmi se nedá nikdy nic naplánovat. 
Focení s dětmi potřebuje čas a nejlepší snímky vznikají, když dětí ani nevědí, že jsou foceny.
Upřednostňují setkání v Rozdrojovicích, kde mám ateliér a můžou tak vzniknout při jednom setkání jak fotografie v přírodě z procházky, tak i fotografie v ateliéru s denním světlem nebo u zábleskového nasvícení.  
Na focení miminek jezdím k vám domů. Při focení nejmenších doporučuji termín zhruba dva tydný po narození. 
Po focení vám pošlu emailem náhledy fotografií, z kterých si sami vyberete jaké fotografie mám lehce retušovat a následně zaslat v plné kvalitě. Budete-li mít s výběrem problém, ráda vám pomužu i s ním.

Chystáte katalog pro váš produkt? Chybí vám fotografie na webové stránky? 
Potřebujete zdokumentovat firemní večírek nebo jinou událost? 
Back to Top