Chystáte katalog pro váš produkt? Chybí vám fotografie na webové stránky? Potřebujete zdokumentovat firemní večírek nebo jinou událost?
Svatební focení pro mě znamená focení příprav nevěsty, ženicha od samého rána, kdy se také seznámím s  blízkou rodinou. 
Fotím momentky, které jsou nakonec stejně důležité jako první polibek či předání prstýnků. Je to čas, kdy si na mě může okolí zvyknout. Zároveň vznikají neskutečně silné fotky plné emocí a napětí. 
FOTÍM celý příběh. Neorganizuji strojené fotografie. SNAŽÍM SE zapadnout mezi lidi a zachytit tak všechny kouzelné okamžiky, které se kolem vás v tento den dějí.
Plánujete svatbu? 
 Malá svatba 7-1200 korun, velká svatba celý den 12-20 000 korun.
Myslím si, že v období těhotenství je žena nejkrásnější. Necítí to tak, ale je. 
Moc dobře vím, jak jsou poslední dny v těhotenství únavné a všechno bolí.                        Díky vaší síle, klidu a vnitřní vyrovnanosti však vznikaji velice krásné portréty.
Potréty fotím buď v ateliéru nebo v přilehlém okolí. Žádné dlouhé procházky. Především vše přizpůsobuji aktuálnímu stavu maminky.
Po focení posílám e-mailem náhledy, z kterých si můžete v klidu vybrat fotografie a ty vám po pečlivé retuši pošlu v tiskové kvalitě.
 1-2 hodiny focení. Počet fotek dle vlastního výběru. Cena od 3000 korun.
Sama mám doma tři neřízené střely, proto vím, že s dětmi se nedá nikdy nic naplánovat. 
Focení s dětmi potřebuje čas a nejlepší snímky vznikají, když dětí ani nevědí, že jsou foceny.
Upřednostňují setkání v Rozdrojovicích, kde mám ateliér. můžou tak vzniknout při jednom setkání fotografie v přírodě z procházky, ale i fotografie v ateliéru s denním světlem nebo u zábleskového nasvícení.  
Na focení miminek jezdím k vám domů. Při focení nejmenších doporučuji termín zhruba dva tydný po narození. 
Po focení vám pošlu emailem náhledy fotografií, ze kterých si sami vyberete jaké fotografie mám lehce retušovat a následně zaslat v plné kvalitě. Budete-li mít s výběrem problém, ráda vám s výběrem pomůžu.
Nejdůležitější potréty.... Portréty dětí a nejmenších miminek. Focení není časově omezeno. Počet fotek dle vlastního výběru. Cena od 3000 korun.
Back to Top